Asyam Danışmanlık - Yazılı ve Sözlü Tercümanlık

Günümüzde uluslar arası birçok şirket ve devletler arasında ki görüşmelerin artması nedeniyle, yabancı dil bilme zorunluluğu artmıştır. Birçok insan ve kurumsal şirketler, diğer yabancı şirket ve devlet makamlarıyla iletişim kurmak için sözlü ve yazılı tercüme hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır. Sözlü tercüme hizmetleri olarak; noter onaylı kişisel tercümanlık ve şahsen başvuru gereken makamlarda, yeminli ve noter onaylı sözlü tercüman devreye girmekte ve tüm çeviri hizmetlerinizi hızlı bir şekilde tamamlamaktadır. Yazılı tercüme hizmetlerinde, mütercimler kendisine verilen belge ve tüm evrakları titizlikle inceler, her iki dilin kültür öğelerini dikkate alarak, aslına en uygun şekilde çevirir. 

Asyam Danışmanlık olarak; Almanca , Arapça , Arnavutça , Azerice , Bangladeşce , Boşnakça , Bulgarca , Çekçe , Çince , Danca , Endonezce , Ermenice , Farsça , Fince , Flemenkçe , Fransızca , Gürcüce , Hırvatça , İbranice , İngilizce Çeviri, İspanyolca , İsveççe , İtalyanca , Japonca , Katalanca , Kazakça , Kırgızca , Korece , Latince , Lehçe , Macarca , Makedonca , Moğolca , Moldovca , Norveççe , Osmanlıca , Özbekçe , Portekizce , Romanca , Rumca , Rusça Tercüme , Sırpça , Slovakça , Slovence , Süryanice , Taice , Tatarca , Türkçe , Türkmence , Ukraynaca , Urduca , Vietnamca , Yugoslavca , Yunanca dillerinde, Yazılı çevirilerinde tüm mütercimlerimiz; çeviri yaptığı dillerin yapısını etkin bir şekilde kullanarak, birebir aynı anlama gelecek bir çok farklı cümleyle çeviri yaparak profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Sözlü tercümanlarımız; beden dilini etkin bir şekilde kullanarak, topluluk önünde konuşabilen, hitap cümlelerine ve kültür söylemlerine dikkat ederek tüm sözlü çeviri hizmetlerinizde “en kaliteli ve doğru tercüme hizmetini “ vermekten mutluluk duyar.