Kurumsal Kimlik

Bebek Bakıcısı, Çocuk Bakıcısı, Hasta Bakıcısı, Yaşlı Bakıcısı, Tercüme (Çeviri Hizmeti), Web Site Çevirisi, Temizlik Hizmeti dışında  Aysam Danışmanlık olarak Sizlere Kurumsal Kimlik hizmeti de veriyoruz.

Bir Firmanın kuruluşundan itibaren Kurumsal kimlik Hizmeti alması  , o Firmanın veya İş yerinin marka tescili ,logo tasarımı, antetli kağıdı, faturasına  kadar Tüm işin içindeyiz.

Ayrıca Güncel Markanız ile ilgili danışmanlık, reklam ve organizasyon hizmetleri de veriyoruz.

Marka yüzü yaratmak konusunda da çalıştığımız geniş sanatçı portföyümüz ile size en uygun fiyatlara hizmet verebilmekteyiz.

Kurumsal Kimlik Kapsamındakiler :

  • Kurum ve hizmet adı yaratma
  • Marka kimliği: Marka isminin bulunması, isim haklarının satın alınması, logo tasarımı, logonun farklı alanlarda kullanımı, etikette, reklamda ve benzeri uygulamalarında kullanımı vb. kapsamaktadır.
  • Amblem,logo tasarımı: Kurum kimliğini oluşturan ögelerde yazı karakteri, ölçekleme sistemi ve kurum renkleri doğru uygulanmalıdır.
  • Logo ve amblemin değişik malzemeler üzerinde uygulamaları: Örneğin çok değişik kullanım alanları olan tabela ve panolar gibi kurumun kalıcı bir biçimde kamu önüne çıkan görüntülerinde şirket kurumsal kimliğinin yansıtılması.
  • Dosya, antetli kağıt, zarf, kartvizit tasarımı: Güçlü ve tutarlı bir kurumsal kimlik sunabilmek için gerekli kurallar ayrıntıları ile belirtilmeli ve ölçü ve renklerinin standart hale getirilmelidir.
  • Muhasebe evrakları tasarımı
  • Faaliyet raporu ve kurum tanıtım kitabı
  • Deyerli evrak, çek, kupon tasarımı

Logo Tasarımı

Logo dizayn ve Kurumsal kimlik çalışması firmanıza bir kere yaptıracağınız ve yıllarca üzerinde taşıyacağınız gömlek gibidir. Sizin kim olduğunuzu bir çırpıda haykırır. O yüzden profesyonel bir dizayn gerektirir.
Müşterileriniz firmanızın kalitesi ne karar verirken logonuz ve kurumsal kimliğinize de bakacaktır. İnsanlar elbiselerine göre karşılanır fikirlerine göre uğurlanırlar. Firmalar da ilk intibasını logo ve kurumsal kimlik kalitesinden kazanır. Firma imajınız için hayati öneme sahip olan logo kalitesi için ufak bir yatırım yapmak akıllıca bir davranış olur.