Asyam Danışmanlık - Ev Temizliği

Evlerimiz; sadece bizlerin barınma ihtiyacı ve temel yaşam alanı olması dışında, kendimizi en rahat hissettiğimiz, ailemizle güzel anılarımızın olduğu sıcak bir çatıdır.

Yaşadığımız toplumun değer yargıları ve yaşam biçimi nedeniyle, bayanlar ev ile ilgili  temizlik dahil tüm görevleri üstlenmiştir. Ev Temizliği yapmak; ülkemizde ailedeki bayanların üstlendiği bir sorumluluk olarak görülse de, Günümüzün ekonomik koşullarının değişmesi, artık çekirdek aile yapısının oluşması, ve eğitimli bayan sayısının artması ile birlikte, bayanlar da iş hayatına dahil olmakta, ve zamanının geri kalan kısmını ailesine ayırmak ve dinlenmek istemektedir. Ve bu ihtiyaç doğrultusunda, yeni bir hizmet sektörü oluşmuş; çalışan veya  evde yardıma ihtiyaç duyan tüm ailelerin ev temizliği ile ilgili tüm ihtiyaçları, profesyonel deneyimli temizlik elamanları tarafından, müşteri memnuniyeti odaklı bir temizlik hizmeti vermek amaçlanmaktadır.

Asyam Danışmanlık olarak, Siz değerli müşterilerimizin, ev temizliği konusundaki tüm beklentilerinizi hassasiyetle karşılayarak , deneyimli ve titizlikle çalışan elamanlarımız ile yuvanızı temizlemek, sizlere " zamanınızı hediye ederek" rahat ettirmekten mutluluk duyarız.