Asyam Danışmanlık - Bina Temizliği

Hayatımızın en önemli parçası olan temizleme ve temizlenme ihtiyacı; hem kendi sağlığımız hemde çevremizdekilerin sağlığı açısından önemlidir.

İnsan sirkülasyonun fazla olduğu yerlerde; mikroplar ve bakteriler insan sağlığını tehdit etmektedir. Bu gibi alanlar, temizlenmediğinde ciddi sağlık sorunlarına alerjik reaksiyonlara ve hastalıklara neden olmaktadır.  İnsan sirkülasyonunun en fazla olduğu yerlerden bazıları da binalar ve apartmanlardır. Bu yaşam alanları; insanların her dışarıdan içeriye girişlerinde pislenmekte ve birçok hastalığa davetiye çıkartmaktadır. En fazla dokunulan alanlar; mikropların en çok bulunduğu alanlar olması nedeniyle; temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi gerekir. Örneğin; posta kutuları, ziller ve asansör düğmeleri en çok dokunulan alanlardır. Bu yüzden ; Binaların ve apartmanların, detaylı bir temizlik ile iç ve dış olmak üzere, düzenli bir şekilde periyodik olarak insan sağlığı açısından temizlenmesi gerekmektedir.

Asyam Danışmanlık; " Bina temizliği alanında uzman kadrosu ile birlikte, binaların ve apartmanların, detaylı temizliğini düzenli bir şekilde yaparak, siz değerli müşterilerimizin yaşam alanlarının kalitesini arttırmaktan gurur duyar."