Asyam Danışmanlık - Bebek Bakımı

Her anne bebeğine kendi bakmak istese de, ne yazık ki günümüzdeki ekonomik koşulların yetersizliği nedeniyle, anneler de çalışmak zorunda kalıyor. Bebek sütten kesildiği andan itibaren, anneler bebeklerini ya kayınvalidelerine ya da annelerine bırakmayı tercih ediyor. Bebek bakımı, çocuk bakımına göre daha çok dikkat ve özen gösterilmesi gereken bir sorumluluktur. Yaşlı ebeveynler, yaşları ve hastalıkları nedeniyle, bebek bakımı konusunda gereken yetkinliğe sahip olmadıklarından dolayı, ailelerin bebekleri için; genç, enerjik, eğitimli, deneyimli ve olumlu referanslı bebek bakıcıları ile çalışması, bebeklerin gelişimleri açısından önem arz etmektedir.

 

Bebeklerin fizyolojik ve psikolojik gelişimleri daha anne karnında başlayıp, yetişkin birey olana kadar devam etmektedir. Araştırmalara göre, 0-3 yaş arasındaki bebeklerin fiziksel- psikomotor ve sosyal-duygusal gelişimleri, tüm hayatını etkilemektedir. Bu yüzden, Bebek bakımının uzmanlarca yapılması, bebeğinizin gelişimi açısından çok önemlidir. Bebek bakıcısı seçerken, tavsiye üzerine değil, bebeğinize en doğru bebek bakıcısını bulmak için profesyonel bir yardım alarak, kriterlerinizi belirlemenizde fayda var.

Asyam Danışmanlık olarak; bebeğiniz için en uygun bakıcıyı bulma sürecinizde, size hizmet vermekten mutluluk duyarız. Asyam Danışmanlık, bebek bakımı konusunda deneyimli ve gerekli eğitimleri almış, olumlu referansları olan, anne sevgisini aratmayacak sıcaklığıyla dinamik bakıcı kadromuz ile bebeğinizi güvenerek emanet edeceğiniz bakıcıyı bulmak için hazırız.

Eğer sizinde bir bebek bakıcısı arayışınız var ise, size en doğru adayı sunmak için hizmetinizdeyiz.

Diğer Yazılarımız